Nenechte si ujít až 127.500,- Kč na kotlíkových dotacích! ZJISTIT VÍCE

Jan Haidinger

Dobrý den,
Tepelné čerpadla od firmy Next comfort a.s.
O tepelných čerpadlech se hodně mluví, ale málo se ví. Slýchával jsem, tepelné čerpadla, rozkopat zahradu, udělat vrty a tak dále. Cena přitom neuvěřitelná , cirka 550 000,- až 750 000,- nu pro mne neskutečné a ta představa rozkopané zahrady a nebo rozvrtat 60 metrové vrty. Zkrátka nepřipadalo v úvahu.
Když jsem do roku 2010 vytápěl rodinný dům elektřinou, což už bylo v tu dobu dost neúnosné, tak jsem se musel rozhodovat, čím topit dále. Dávají se dotace, chci je využít, tak co teď? Topím elektřinou a na tu se dotace nedávají, to by bylo moc jednoduché a nejekologičtější, ale bohužel.
Tak a teď to tepelné čerpadlo, škoda že jsem o něm nevěděl v roce 2010, neměl bych v kotelně kotel na pelety, který tam teď stojí ladem. Ano na internetu jsem se dozvěděl  o této možnosti, tepelné čerpadlo vzduch voda. Zaujalo mě to a začal jsem se o této možnosti zajímat. Zjistil jsem, že na trhu je vcelku spousta možností a značek. Švédská kvalita a dlouholetá zkušenost a pěkná cena za ně, někde mezi 250 000,- až 350 000,-. Oslovil jsem pár dalších firem zabývající se touto činnosti. Mezi nimi, Next comfort a.s. Milevsko, čerpadla české výroby.  Domlouvám schůzku, ochota sama, přijede pan Švec, moc ochotný pán který mi poradil a hlavně mi nabídl takovou cenu, která mi byla přijatelná. A tak mám dnes už rok a půl v provozu čerpadlo značky Next comfort  17 a jsem nad míru spokojen. Náklady na vytápění jsou o 1/3 nižší než u ostatního vytápění a hlavně to pohodlí!!!